Stavební firma Praha | Radim Tvarůžka

Prohlédněte si, co o nás řekli naši zákazníci

A.Kudrnová

"Chystala jsem na rekonstrukci v rodinném domě. Oslovila jsem pár firem a na doporučení jsem si vybrala firmu Tvarůžka. Firma Tvarůžka mi zpracovala cenovou nabídku podle mých požadavků. Po celou dobu rekonstrukce se mnou vše konzultovali, byli ochotní a vstřícní. Během celé rekonstrukce byl všude pořádek. Byla jsem velmi spokojená a určitě bych tuto firmu doporučila."

P. Šindler

"Firma Tvarůžka mi v rodinném domě prováděla ústřední vytápění, vodoinstalaci, plynofikaci, solární systém pro ohřev TUV a přitápění do topného systému. Celý systém vymysleli jednoduchý a cenově dostupný. Také šetří náklady na vytápění. Z jejich prací jsem byl velice spokojen, můžu jen doporučit."

R. Richter

"Měl jsem rozestavěný rodinný dům a sháněl řemeslníky, ať můžu rodinný dům dostavět. Od známých jsem dostal kontakt na vodoinstalatérskou a topenářskou firmu Tvarůžka. Pan Tvarůžka přijel, zaměřil si stavbu, vypracoval cenovou nabídku podle našich požadavků. Během realizace instalací nám nabídnul i jiné služby, které tato firma provádí. Proto jsme tuto firmu využili i k provedení anhydritových podlah ,hydroizolací a schodiště. Realizace probíhala velice dobře. Vše funguje tak jak má a s cenami jsem byl také spokojen."

P. Holub

"Firma Tvarůžka nám prováděla rekonstrukci bytového jádra, kuchyně a také celé elektroinstalace. Celá rekonstrukce proběhla v naprostém pořádku, bez komplikací. Můžu jen doporučit."

J. Kotalová

"Od firmy Tvarůžka jsem si nechala postavit rodinný dům. Firma zařídila projektanta, postarala se o stavební a ostatní povolení. Rodinný dům byl postaven rychle, kvalitně a za velice přijatelnou cenu. Byla jsem spokojena s přístupem pana Tvarůžky a všech jeho zaměstnanců. Kdybych stavěla další dům, či potřebovala rekonstruovat, určitě bych zase tuto firmu oslovila."